CMF601K0200BHR6 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Arkusz danych
1.02 kOhms ±0,1% 1W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CMF601K0200BHR6
Numer produktu DigiKey
CMF601K0200BHR6-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CMF601K0200BHR6
Opis
RES 1.02K OHM 1W .1% AXIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CMF601K0200BHR6 Modele
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 175°C
Status części
Nieaktualne
Rozmiar / wymiar
0,165" x 0,469" (4,20mm x 11,90mm) (śr. x dł.)