CMF6010K200FHRE
Numer produktu DigiKey
CMF6010K200FHRE-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CMF6010K200FHRE
Opis
RES 10.2K OHM 1W 1% AXIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10.2 kOhms ±1% 1W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Modele EDA/CAD
CMF6010K200FHRE Modele
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 175°C
Status części
Nieaktualne
Rozmiar / wymiar
0,165" x 0,469" (4,20mm x 11,90mm) (śr. x dł.)