Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Odpowiednik parametryczny
10 kOhms ±0,25% 1W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CMF6010K000CEEK
Numer produktu DigiKey
CMF6010K000CEEK-ND
Producent
Numer produktu producenta
CMF6010K000CEEK
Opis
RES 10K OHM 1W .25% AXIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CMF6010K000CEEK Modele
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 175°C
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Rozmiar / wymiar
0,165" x 0,469" (4,20mm x 11,90mm) (śr. x dł.)