CMF60100R00BHEB70
Numer produktu DigiKey
541-CMF60100R00BHEB70TR-ND - Taśma i szpula (TR)
541-CMF60100R00BHEB70CT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
CMF60100R00BHEB70
Opis
RES 100 OHM 1W 0.1% AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
29 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 Ohms ±0,1% 1W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CMF60100R00BHEB70 Modele
Kategoria
Funkcje
Powłoka o obniżonej palności, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 175°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Obudowa / skrzynia
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Osiowa
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,165" x 0,469" (4,20mm x 11,90mm) (śr. x dł.)