CMF556K8380BEEA
Numer produktu DigiKey
CMF556K8380BEEA-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CMF556K8380BEEA
Opis
RES 6.838K OHM 1/2W 0.1% AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
6.838 kOhms ±0,1% 0,6W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Modele EDA/CAD
CMF556K8380BEEA Modele
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 175°C
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,090" x 0,240" (2,29mm x 6,10mm) (śr. x dł.)