CMF5569K800FKRE70 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Arkusz danych
Udoskonalony
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Odpowiednik parametryczny
69.8 kOhms ±1% 0,6W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CMF5569K800FKRE70
Numer produktu DigiKey
CMF5569K800FKRE70-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CMF5569K800FKRE70
Opis
RES 69.8K OHM 1/2W 1% AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CMF5569K800FKRE70 Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 175°C
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,090" x 0,240" (2,29mm x 6,10mm) (śr. x dł.)