CMF55619R00FEEB
Numer produktu DigiKey
CMF55619R00FEEB-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CMF55619R00FEEB
Opis
RES 619 OHM 1/2W 1% AXIAL
Szczegółowy opis
619 Ohms ±1% 0,6W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Modele EDA/CAD
CMF55619R00FEEB Modele
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 175°C
Rozmiar / wymiar
0,090" x 0,240" (2,29mm x 6,10mm) (śr. x dł.)