CMF55604K00DHEA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
604 kOhms ±0,5% 0,6W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CMF55604K00DHEA
Numer produktu DigiKey
CMF55604K00DHEA-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CMF55604K00DHEA
Opis
RES 604K OHM 1/2W .5% AXIAL
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CMF55604K00DHEA Modele
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 175°C
Rozmiar / wymiar
0,090" x 0,240" (2,29mm x 6,10mm) (śr. x dł.)