CMF554R9900FKEA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
Similar
Stackpole Electronics Inc
4.99 Ohms ±1% 0,6W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CMF554R9900FKEA
Numer produktu DigiKey
CMF554R9900FKEA-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CMF554R9900FKEA
Opis
RES 4.99 OHM 1/2W 1% AXIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CMF554R9900FKEA Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 175°C
Rozmiar / wymiar
0,090" x 0,240" (2,29mm x 6,10mm) (śr. x dł.)