CMF553K9200FHEB
Numer produktu DigiKey
CMF3.92KHFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
CMF3.92KHFCT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
CMF553K9200FHEB
Opis
RES 3.92K OHM 1/2W 1% AXIAL
Szczegółowy opis
3.92 kOhms ±1% 0,6W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Modele EDA/CAD
CMF553K9200FHEB Modele
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 175°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Obudowa / skrzynia
Status części
Rozmiar / wymiar
0,090" x 0,240" (2,29mm x 6,10mm) (śr. x dł.)