CMF553K4800BHEB jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
3.48 kOhms ±0,1% 0,6W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CMF553K4800BHEB
Numer produktu DigiKey
CMF553K4800BHEB-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CMF553K4800BHEB
Opis
RES 3.48K OHM 1/2W 0.1% AXIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CMF553K4800BHEB Modele
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 175°C
Rozmiar / wymiar
0,090" x 0,240" (2,29mm x 6,10mm) (śr. x dł.)