CMF5533K200FHEK
Numer produktu DigiKey
541-CMF5533K200FHEK-ND
Producent
Numer produktu producenta
CMF5533K200FHEK
Opis
RES 33.2K OHM 1/2W 1% AXIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
33.2 kOhms ±1% 0,6W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Modele EDA/CAD
CMF5533K200FHEK Modele
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 175°C
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Rozmiar / wymiar
0,090" x 0,240" (2,29mm x 6,10mm) (śr. x dł.)