Arkusz danych
Similar
Stackpole Electronics Inc
30.1 kOhms ±0,1% 0,6W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CMF5530K100BEEK
Numer produktu DigiKey
CMF5530K100BEEK-ND
Producent
Numer produktu producenta
CMF5530K100BEEK
Opis
RES 30.1K OHM 1/2W 0.1% AXIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CMF5530K100BEEK Modele
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 175°C
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Rozmiar / wymiar
0,090" x 0,240" (2,29mm x 6,10mm) (śr. x dł.)