Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay Dale
W magazynie: 3 270
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Arkusz danych
Bezpośrednie
Stackpole Electronics Inc
2.49 MOhms ±1% 0,6W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CMF552M4900FKEK
Numer produktu DigiKey
CMF552M4900FKEK-ND
Producent
Numer produktu producenta
CMF552M4900FKEK
Opis
RES 2.49M OHM 1/2W 1% AXIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CMF552M4900FKEK Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 175°C
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Rozmiar / wymiar
0,090" x 0,240" (2,29mm x 6,10mm) (śr. x dł.)