CMF5524R900FER6
Numer produktu DigiKey
CMF5524R900FER6-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CMF5524R900FER6
Opis
RES 24.9 OHM 1/2W 1% AXIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24.9 Ohms ±1% 0,6W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Modele EDA/CAD
CMF5524R900FER6 Modele
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 175°C
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Rozmiar / wymiar
0,090" x 0,240" (2,29mm x 6,10mm) (śr. x dł.)