CMF5520K000FHEB | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | CMF5520K000FHEB |
Opis | RES 20.0K OHM 1/2W 1% AXIAL |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 10 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 20 kOhms ±1% 0,6W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo Warstewka metalu |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | CMF5520K000FHEB Modele |
Kategoria | Funkcje Powłoka o obniżonej palności, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo |
Prod. | Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C |
Seria | Temperatura robocza -55°C - 175°C |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) | Obudowa / skrzynia |
Status części Aktywny | Obudowa dostawcy urządzenia Osiowa |
Rezystancja | Rozmiar / wymiar 0,090" x 0,240" (2,29mm x 6,10mm) (śr. x dł.) |