Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 436
1.5 MOhms ±2% 0,6W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CMF551M5000GKR6
Numer produktu DigiKey
CMF551M5000GKR6-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CMF551M5000GKR6
Opis
RES 1.5M OHM 1/2W 2% AXIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CMF551M5000GKR6 Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 175°C
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Rozmiar / wymiar
0,090" x 0,240" (2,29mm x 6,10mm) (śr. x dł.)