CMF551K2400DHR6 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
1.24 kOhms ±0,5% 0,6W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CMF551K2400DHR6
Numer produktu DigiKey
CMF551K2400DHR6-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CMF551K2400DHR6
Opis
RES 1.24K OHM 1/2W 0.5% AXIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CMF551K2400DHR6 Modele
Kategoria
Funkcje
Powłoka o obniżonej palności, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 175°C
Status części
Nieaktualne
Obudowa dostawcy urządzenia
Osiowa
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,090" x 0,240" (2,29mm x 6,10mm) (śr. x dł.)