CMF551K1000DHR6
Numer produktu DigiKey
541-CMF551K1000DHR6TR-ND - Taśma i szpula (TR)
541-CMF551K1000DHR6CT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
CMF551K1000DHR6
Opis
RES 1.1K OHM 1/2W 0.5% AXIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1.1 kOhms ±0,5% 0,6W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Modele EDA/CAD
CMF551K1000DHR6 Modele
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 175°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Obudowa / skrzynia
Status części
Nieaktualne
Rozmiar / wymiar
0,090" x 0,240" (2,29mm x 6,10mm) (śr. x dł.)