CMF5518R400DHBF
Numer produktu DigiKey
CMF5518R400DHBF-ND
Producent
Numer produktu producenta
CMF5518R400DHBF
Opis
RES 18.4 OHM 1/2W 0.5% AXIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
18.4 Ohms ±0,5% 0,6W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Modele EDA/CAD
CMF5518R400DHBF Modele
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 175°C
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Status części
Nieaktualne
Rozmiar / wymiar
0,090" x 0,240" (2,29mm x 6,10mm) (śr. x dł.)