CMF55182K00BHRE jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Arkusz danych
182 kOhms ±0,1% 0,6W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CMF55182K00BHRE
Numer produktu DigiKey
CMF55182K00BHRE-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CMF55182K00BHRE
Opis
RES 182K OHM 1/2W 0.1% AXIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CMF55182K00BHRE Modele
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 175°C
Status części
Nieaktualne
Rozmiar / wymiar
0,090" x 0,240" (2,29mm x 6,10mm) (śr. x dł.)