Arkusz danych
Similar
Stackpole Electronics Inc
W magazynie: 0
Arkusz danych
158 kOhms ±1% 0,6W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CMF55158K00FER6
Numer produktu DigiKey
CMF55158K00FER6-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CMF55158K00FER6
Opis
RES 158K OHM 1/2W 1% AXIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CMF55158K00FER6 Modele
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 175°C
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Rozmiar / wymiar
0,090" x 0,240" (2,29mm x 6,10mm) (śr. x dł.)