CMF55140R00DHEB jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
140 Ohms ±0,5% 0,6W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CMF55140R00DHEB
Numer produktu DigiKey
CMF55140R00DHEB-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CMF55140R00DHEB
Opis
RES 140 OHM 1/2W 0.5% AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CMF55140R00DHEB Modele
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 175°C
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,090" x 0,240" (2,29mm x 6,10mm) (śr. x dł.)