CMF55100R00BHBF jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Arkusz danych
W magazynie: 37
W magazynie: 24
100 Ohms ±0,1% 0,6W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CMF55100R00BHBF
Numer produktu DigiKey
CMF55100R00BHBF-ND
Producent
Numer produktu producenta
CMF55100R00BHBF
Opis
RES 100 OHM 1/2W .1% AXIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CMF55100R00BHBF Modele
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 175°C
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Status części
Nieaktualne
Rozmiar / wymiar
0,090" x 0,240" (2,29mm x 6,10mm) (śr. x dł.)