CMF5086K600FHEB jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Stackpole Electronics Inc
W magazynie: 0
Arkusz danych
86.6 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CMF5086K600FHEB
Numer produktu DigiKey
CMF86.6KQFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CMF5086K600FHEB
Opis
RES 86.6K OHM 1/4W 1% AXIAL
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CMF5086K600FHEB Modele
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 175°C
Rozmiar / wymiar
0,065" x 0,150" (1,65mm x 3,81mm) (śr. x dł.)