CMF507K5000BHEA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Stackpole Electronics Inc
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Stackpole Electronics Inc
7.5 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CMF507K5000BHEA
Numer produktu DigiKey
CMF507K5000BHEA-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CMF507K5000BHEA
Opis
RES 7.5K OHM 1/4W .1% AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CMF507K5000BHEA Modele
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 175°C
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,065" x 0,150" (1,65mm x 3,81mm) (śr. x dł.)