CMF506K2500BEEK
Numer produktu DigiKey
541-CMF506K2500BEEK-ND
Producent
Numer produktu producenta
CMF506K2500BEEK
Opis
RES 6.25K OHM 1/4W 0.1% AXIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
6.25 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Modele EDA/CAD
CMF506K2500BEEK Modele
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 175°C
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Rozmiar / wymiar
0,065" x 0,150" (1,65mm x 3,81mm) (śr. x dł.)