CMF506K1900DHEA
Numer produktu DigiKey
CMF506K1900DHEA-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CMF506K1900DHEA
Opis
RES 6.19K OHM 1/4W .5% AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
6.19 kOhms ±0,5% 0,25W, 1/4W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Modele EDA/CAD
CMF506K1900DHEA Modele
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 175°C
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,065" x 0,150" (1,65mm x 3,81mm) (śr. x dł.)