CMF5057K600FHEB
Numer produktu DigiKey
CMF57.6KQFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
CMF57.6KQFCT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
CMF5057K600FHEB
Opis
RES 57.6K OHM 1/4W 1% AXIAL
Szczegółowy opis
57.6 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Modele EDA/CAD
CMF5057K600FHEB Modele
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 175°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Obudowa / skrzynia
Status części
Rozmiar / wymiar
0,065" x 0,150" (1,65mm x 3,81mm) (śr. x dł.)