CMF50499K00FHEA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 228
Similar
Stackpole Electronics Inc
499 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CMF50499K00FHEA
Numer produktu DigiKey
CMF50499K00FHEA-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CMF50499K00FHEA
Opis
RES 499K OHM 1/4W 1% AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CMF50499K00FHEA Modele
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 175°C
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,065" x 0,150" (1,65mm x 3,81mm) (śr. x dł.)