CMF5047R000JLEB jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
47 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CMF5047R000JLEB
Numer produktu DigiKey
CMF5047R000JLEB-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CMF5047R000JLEB
Opis
RES 47 OHM 1/4W 5% AXIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CMF5047R000JLEB Modele
Współczynnik temperaturowy
±150ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 175°C
Rozmiar / wymiar
0,065" x 0,150" (1,65mm x 3,81mm) (śr. x dł.)