CMF50422K00DEEB
Numer produktu DigiKey
CMF50422K00DEEB-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CMF50422K00DEEB
Opis
RES 422K OHM 1/4W .5% AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
422 kOhms ±0,5% 0,25W, 1/4W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Modele EDA/CAD
CMF50422K00DEEB Modele
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 175°C
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,065" x 0,150" (1,65mm x 3,81mm) (śr. x dł.)