Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay Dale
W magazynie: 885
Arkusz danych
Similar
Stackpole Electronics Inc
W magazynie: 0
Arkusz danych
3.48 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CMF503K4800FHEK
Numer produktu DigiKey
CMF503K4800FHEK-ND
Producent
Numer produktu producenta
CMF503K4800FHEK
Opis
RES 3.48K OHM 1/4W 1% AXIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CMF503K4800FHEK Modele
Kategoria
Funkcje
Powłoka o obniżonej palności, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 175°C
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Obudowa dostawcy urządzenia
Osiowa
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,065" x 0,150" (1,65mm x 3,81mm) (śr. x dł.)