CMF5020K000BEEB | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | CMF5020K000BEEB |
Opis | RES 20K OHM 1/4W 0.1% AXIAL |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 10 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 20 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo Warstewka metalu |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | CMF5020K000BEEB Modele |
Kategoria | Funkcje Powłoka o obniżonej palności, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo |
Prod. | Współczynnik temperaturowy ±25ppm/°C |
Seria | Temperatura robocza -55°C - 175°C |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) | Obudowa / skrzynia |
Status części Aktywny | Obudowa dostawcy urządzenia Osiowa |
Rezystancja | Rozmiar / wymiar 0,065" x 0,150" (1,65mm x 3,81mm) (śr. x dł.) |