CMF50178K00FEEA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Stackpole Electronics Inc
W magazynie: 0
Arkusz danych
178 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CMF50178K00FEEA
Numer produktu DigiKey
CMF50178K00FEEA-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CMF50178K00FEEA
Opis
RES 178K OHM 1/4W 1% AXIAL
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CMF50178K00FEEA Modele
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 175°C
Rozmiar / wymiar
0,065" x 0,150" (1,65mm x 3,81mm) (śr. x dł.)