CMF5011R000FKR6 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Arkusz danych
11 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CMF5011R000FKR6
Numer produktu DigiKey
CMF5011R000FKR6-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CMF5011R000FKR6
Opis
RES 11 OHM 1/4W 1% AXIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CMF5011R000FKR6 Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 175°C
Status części
Nieaktualne
Rozmiar / wymiar
0,065" x 0,150" (1,65mm x 3,81mm) (śr. x dł.)