CMF50110R00FHRE jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Vishay Dale
W magazynie: 726
Arkusz danych
110 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CMF50110R00FHRE
Numer produktu DigiKey
CMF50110R00FHRE-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CMF50110R00FHRE
Opis
RES 110 OHM 1/4W 1% AXIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CMF50110R00FHRE Modele
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 175°C
Status części
Nieaktualne
Rozmiar / wymiar
0,065" x 0,150" (1,65mm x 3,81mm) (śr. x dł.)