CMF072R7000JLEB jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
2.7 Ohms ±5% 0,5W, 1/2W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CMF072R7000JLEB
Numer produktu DigiKey
CMF072R7000JLEB-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CMF072R7000JLEB
Opis
RES 2.7 OHM 1/2W 5% AXIAL
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CMF072R7000JLEB Modele
Współczynnik temperaturowy
±150ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 175°C
Rozmiar / wymiar
0,090" x 0,240" (2,29mm x 6,10mm) (śr. x dł.)