CMF07200K00GNRE80 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Odpowiednik parametryczny
200 kOhms ±2% 0,5W, 1/2W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CMF07200K00GNRE80
Numer produktu DigiKey
CMF07200K00GNRE80-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CMF07200K00GNRE80
Opis
RES 200K OHM 1/2W 2% AXIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CMF07200K00GNRE80 Modele
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 175°C
Rozmiar / wymiar
0,090" x 0,240" (2,29mm x 6,10mm) (śr. x dł.)