ALSR0515R00JE12 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
15 Ohms ±5% 5W Rezystory przewlekane Osiowa Odporność na wilgoć Uzwojenie
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ALSR0515R00JE12
Numer produktu DigiKey
ALSR5J-15-ND
Producent
Numer produktu producenta
ALSR0515R00JE12
Opis
RES 15 OHM 5W 5% AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ALSR0515R00JE12 Modele
Kategoria
Skład
Prod.
Funkcje
Odporność na wilgoć
Seria
Współczynnik temperaturowy
±30ppm/°C
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-65°C - 250°C
Obudowa / skrzynia
Rezystancja
Obudowa dostawcy urządzenia
Osiowa
Tolerancja
Rozmiar / wymiar
0,312" x 0,875" (7,92mm x 22,23mm) (śr. x dł.)