ALSR0382R00FE12
Numer produktu DigiKey
ALSR3F-82-ND
Producent
Numer produktu producenta
ALSR0382R00FE12
Opis
RES 82 OHM 3W 1% AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
82 Ohms ±1% 3W Rezystory przewlekane Osiowa Odporność na wilgoć Uzwojenie
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ALSR0382R00FE12 Modele
Kategoria
Skład
Prod.
Funkcje
Odporność na wilgoć
Seria
Współczynnik temperaturowy
±30ppm/°C
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-65°C - 250°C
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Rezystancja
Obudowa dostawcy urządzenia
Osiowa
Tolerancja
Rozmiar / wymiar
0,180" x 0,500" (4,57mm x 12,70mm) (śr. x dł.)