ALSR011R500JE12 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Vishay Dale
W magazynie: 541
Arkusz danych
Similar
Ohmite
W magazynie: 0
Arkusz danych
1.5 Ohms ±5% 1W Rezystory przewlekane Osiowa Odporność na wilgoć Uzwojenie
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ALSR011R500JE12
Numer produktu DigiKey
ALSR1J-1.5-ND
Producent
Numer produktu producenta
ALSR011R500JE12
Opis
RES 1.5 OHM 1W 5% AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
ALSR011R500JE12 Modele
Kategoria
Skład
Prod.
Funkcje
Odporność na wilgoć
Seria
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-65°C - 250°C
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Rezystancja
Obudowa dostawcy urządzenia
Osiowa
Tolerancja
Rozmiar / wymiar
0,110" x 0,406" (2,79mm x 10,31mm) (śr. x dł.)