ACASA5009S5001P1AT
Numer produktu DigiKey
541-ACASA5009S5001P1ATTR-ND - Taśma i szpula (TR)
541-ACASA5009S5001P1ATCT-ND - Taśma cięta (CT)
541-ACASA5009S5001P1ATDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ACASA5009S5001P1AT
Opis
ACAS 0612 50R S 5K0 AT P1
Standardowy czas realizacji przez producenta
38 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
50, 5k Ohm ±0,1% 125mW Moc na element Izolowane 4 Układy i sieci rezystorowe ±25ppm/°C 1206 (3216 metryczne), wypukłe, zaciski od długiej strony
Kategoria
Moc na element
125mW
Producent
Vishay Dale
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Klasa
Motoryzacja
Status części
Aktywny
Kwalifikacja
AEC-Q200
Typ obwodu
Izolowane
Zastosowania
Dzielnik napięcia (dobrany TCR)
Rezystancja (omy)
50, 5k
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Tolerancja
±0,1%
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne), wypukłe, zaciski od długiej strony
Liczba rezystorów
4
Obudowa dostawcy urządzenia
1206
Stosunek dopasowania rezystorów
±0,05%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,059" (3,20mm x 1,50mm) (dł. x szer.)
Dryft stosunku rezystorów
±15ppm/°C
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)