02C5000JF
Numer produktu DigiKey
541-02C5000JF-ND
Producent
Numer produktu producenta
02C5000JF
Opis
THERMISTOR NTC 500OHM BEAD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
termistory NTC 500 Wypustka
Kategoria
Rezystancja w omach przy 25°C
500
Producent
Vishay Dale
Tolerancja rezystancji
±5%
Seria
Długość - przewodu odprowadzenia
1,42" (36,00mm)