01M1001JF jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
termistory NTC 1k Wypustka
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
termistory NTC 1k Wypustka
Vishay Thermistors Electronic Simulation, Part 1: An Innovative Approach
Basics of NTC and PTC Thermistors - Another Teaching Moment
01M1001JF
Numer produktu DigiKey
01M1001JF-ND
Producent
Numer produktu producenta
01M1001JF
Opis
THERMISTOR NTC 1KOHM BEAD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Tolerancja rezystancji
±5%
Producent
Vishay Dale
Temperatura robocza
0°C - 70°C
Seria
Długość - przewodu odprowadzenia
1,42" (36,00mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Typ mocowania
Swobodnie zwisające
Status części
Nie do nowych projektów
Obudowa / skrzynia
Wypustka
Rezystancja w omach przy 25°C