PLTT0805Z5900AGT5 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Vishay Dale Thin Film
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Vishay Dale Thin Film
W magazynie: 0
Arkusz danych
590 Ohms ±0,05% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Ognioodporność, odporność na działanie wilgoci, bezpieczeństwo Cienka warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
PLTT0805Z5900AGT5
Numer produktu DigiKey
PLTT0805Z5900AGT5-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
PLTT0805Z5900AGT5
Opis
RES SMD 590 OHM 0.05% 1/4W 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
27 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
PLTT0805Z5900AGT5 Modele
Kategoria
Funkcje
Ognioodporność, odporność na działanie wilgoci, bezpieczeństwo
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±5ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 215°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,080" x 0,050" (2,03mm x 1,27mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,033" (0,84mm)