PHP01206E2000BST5 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | PHP01206E2000BST5 |
Opis | RES SMD 200 OHM 0.1% 1W 1206 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 33 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 200 Ohms ±0,1% 1W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Ognioodporność, odporność na działanie wilgoci, bezpieczeństwo Cienka warstwa |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | PHP01206E2000BST5 Modele |
Kategoria | Funkcje Ognioodporność, odporność na działanie wilgoci, bezpieczeństwo |
Prod. | Współczynnik temperaturowy ±25ppm/°C |
Seria | Temperatura robocza -55°C - 155°C |
Status części Aktywny | Obudowa dostawcy urządzenia |
Rezystancja | Rozmiar / wymiar 0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,033" (0,84mm) |