PHP01206E2000BST5
Numer produktu DigiKey
PHP200ATR-ND - Taśma i szpula (TR)
PHP200ACT-ND - Taśma cięta (CT)
PHP200ADKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PHP01206E2000BST5
Opis
RES SMD 200 OHM 0.1% 1W 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
33 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
200 Ohms ±0,1% 1W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Ognioodporność, odporność na działanie wilgoci, bezpieczeństwo Cienka warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PHP01206E2000BST5 Modele
Kategoria
Funkcje
Ognioodporność, odporność na działanie wilgoci, bezpieczeństwo
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,033" (0,84mm)