PHP00805H2742BST1 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Vishay Dale Thin Film
W magazynie: 0
Arkusz danych
27.4 kOhms ±0,1% 0,63W, 5/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Ognioodporność, odporność na działanie wilgoci, bezpieczeństwo Cienka warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
PHP00805H2742BST1
Numer produktu DigiKey
PHP00805H2742BST1-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
PHP00805H2742BST1
Opis
RES SMD 27.4K OHM 0.1% 5/8W 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PHP00805H2742BST1 Modele
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,080" x 0,050" (2,03mm x 1,27mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,033" (0,84mm)