PCNM2512E2002BST5
Numer produktu DigiKey
764-1283-2-ND - Taśma i szpula (TR)
764-1283-1-ND - Taśma cięta (CT)
764-1283-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PCNM2512E2002BST5
Opis
RES SMD 20K OHM 0.1% 6W 2512
Standardowy czas realizacji przez producenta
27 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20 kOhms ±0,1% 6W Mikroukład rezystory 2512 (6332 metryczne) Ognioodporność, odporność na działanie wilgoci, niemagnetyczny, bezpieczeństwo Cienka warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PCNM2512E2002BST5 Modele
Kategoria
Funkcje
Ognioodporność, odporność na działanie wilgoci, niemagnetyczny, bezpieczeństwo
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
2512 (6332 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,259" x 0,124" (6,58mm x 3,15mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,018" (0,46mm)